O Mnie

Klika słów

O Mnie

Konrad Januszek

Specjalista Chirurgii Plastycznej i Chirurgii Ogólnej z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. II stopień specjalizacji z Chirurgii Ogólnej zdobył w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej CSK MSWiA w Warszawie, prowadzonej przez prof. Piotra Andziaka. Następnie przez wiele lat pracował w Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA pod kierownictwem dr. n. med. Tadeusza Witwickiego, tam też ukończył specjalizację z Chirurgii Plastycznej.

W praktyce zdobył umiejętności leczenia operacyjnego wielu schorzeń powodujących m. in. dysfunkcję narządów twarzy, piersi, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia raka piersi i leczenia rekonstrukcyjnego piersi.

W 2015 roku obronił pracę doktorską której tematem jest: „Ocena skuteczności terapii fotodynamicznej w leczeniu powierzchownej i guzkowej postaci raka podstawnokomórkowego skóry”.

W swoim życiu zawodowym kieruję się od zawsze empatią – potrzebą zrozumienia oczekiwań swoich pacjentów i dopasowaniem możliwości jakie daje współczesna medycyna do realizacji tych oczekiwań.

Dlaczego

Warto Mi Zaufać?

Każdy pacjent wie najlepiej czego oczekuje, o czym marzy, co chciałby zmienić w swoim wyglądzie.

Moim zadaniem jest obiektywna ocena tych oczekiwań i dopasowanie możliwości postępowania jakie daje współczesna chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna na najwyższym możliwym poziomie.

Metoda chirurgiczna nie zawsze jest konieczna i często możemy uniknąć rozległych inwazyjnych operacji.

Przykłady:

Doświadczenie wielu lat pracy w ramach chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej (rak piersi, rak skóry) pozwala na podejście estetyczne i stosowanie metod oszczędzających tam gdzie to tylko możliwe.

Wiąże się z tym postępowanie rekonstrukcyjne, a więc naprawa zniszczeń spowodowanych chorobą przez wykorzystanie najmniej obciążających metod rekonstrukcji.

Przykłady:

Gdzie

Przyjmuję pacjentów?